iMedia Mājas lapu izstrāde
 

Akmens veidi

Akmens ir sens kā pasaule. Tas ir laika gaitā mainījies un pielāgojies. No lieliem klinšu bluķiem ir atdalījušies prāvi gabali, kuri savukārt laika zoba ietekmē ir sadalījušies mazākos akmeņos un, mijoties gadsimtiem, pārvērtušies smiltīs. Šis process no lielās pirmatnējās degošās zvaigznes, kāda kādreiz bija mūsu planēta, miljards gadsimtu gaitā ir veidojis tuksnešus un zemienes, mālu un smilti.

Kapakmeņu izgatavošana - akmens apstrādes pakalpojumi

Kapu kopiņas sakopšana un labiekārtošana, pieminot aizgājēju, ir svarīgs process. Kapakmens uzstādīšana ir viens no svarīgākajiem jautājumiem, kas jāapsver šajā procesā.

Gravēšana - akmens apstrādes pakalpojumi

Gravēšana kā mākslas forma cilvēcei ir pazīstama jau no pašiem pirmssākumiem.
Sākotnēji tā tika izmantota, lai atstātu vēstījumus alu sienās, vēlāk senajā Ķīnā gravēšana palīdzēja aizsākt mūsdienu tipogrāfijas attīstību. Mūsdienās gravēšanas tehnoloģijas ir attīstījušās līdz pat tādam līmenim, ka pat sarežģītākos darbus iespējams veikt ļoti īsā laikā.

12

Pēdējie komentāri

Williamelach
Akmens veidi

Джейхун Викторина от крупных спонсоров http://bit.ly/2NHDNom

Williamelach
Akmens veidi

Долаана Викторина от крупных спонсоров http://bit.ly/2JfQSlD

WilliamLax
Akmens veidi

Отличная и дешёвая реклама Ваших товаров и услуг! Рассылка Вашего сообщения в более чем 1 200 000 форм обратной связи России и СНГ Это рассылка по формам с сайтов в разделе контакты, которые заполняются нашим роботом. Далее письмо с вашим коммерческим пре

Williamelach
Akmens veidi

Рауан Викторина от крупных спонсоров http://bit.ly/2NcMUwv

Симона
Akmens veidi

Віталій Вознаграждение от крупных спонсоров за опросы! http://bit.ly/2N53D4w